מערכת סולארית | ביתיות | תעשיתיות


מערכת סולארית בינונית וקטנה | עלויות ומחירים

מדינת ישראל פירסמה בחודש ינואר 2020 את תקנות לתחנות בינוניות. התקנות מאפשרות התקנת מערכות גדולות, עד 10 מגה-וואט על גבי גגות וקרקעות. כמו כן הוגדרה מכסה בסך 300MWp (מגה וואט)

קרא עוד  
1 דקות קריאה

מערכות סולאריות עצמאיות וביתיות

מערכות סולאריות עצמאיות- במקומות מרוחקים, השימוש במערכת סולארית מהווה לעיתים כפיתרון האמין ביותר לאספקת חשמל, ולעיתים, בעיקר כאשר האלטרנטיבה היא גנרטור, כפיתרון הזול והחסכוני ביותר.

קרא עוד  
1 דקות קריאה

שירות והחזקת מערכות סולאריות

ההשקעה של היום הרווח של המחר תחזוקה וטיפול נכון במערכת הסולארית יבטיחו לך תפוקה אופטימאלית לשנים רבות.אנו מציעים חבילות שירות ללקוחותינו וגם לבעלי מערכות אשר התקינו עם חברות אחרות (מותנה בבדיקה תקינות).

קרא עוד  
1 דקות קריאה

מערכת מונה נטו למערכת סולארית לייצור עצמי

מערכת מחוברת רשת "מונה נטו" היא השיטה לחיבור מערכת סולארית למבנה המחובר לרשת חשמל. זו למעשה מערכת זהה לאותן מערכות אשר הותקנו במסגרת ההסדרות השונות לייצור חשמל, רק שכעת, החשמל נצרך ע"י המבנה.

קרא עוד  
1 דקות קריאה
שאלות ותשובות : מערכות סולאריות מחוברות רשת
1 דקות קריאה

שאלות ותשובות : מערכות סולאריות מחוברות רשת

כמה זמן ייקח להתקין מערכת סולארית מחוברת רשת? אני בעל עסק. האם המערכת מוכרת לצרכי מיסוי? ברצוני להתקין מערכת. מה עלי לעשות?

קרא עוד  

רשימת החברות המובילות בשוק היום לייצור רכבי מערכות סולאריות

זהו עמוד מאמר כללי בו ניתן להשתמש על-מנת להוסיף תוכן לאתר האינטרנט שלך.

קרא עוד  
1 דקות קריאה

בדיקת מערכת סולארית

קיץ כבר כאן, ומי שבחר להתקין מערכת אנרגיה סולארית רוצה ליהנות מההשקעה ולהרוויח את המירב מהשמש המייצרת לנו חשמל.להבטחת תפוקה מקסימאלית של המערכת הסולארית יש להשקיע לא רק בהתקנה, אלא בתחזוקה ובנקיון שוטפים.

קרא עוד  
1 דקות קריאה

מערכת מסחרית מחוברת רשת

מערכות אלו מותקנות על גגות של מבנים (מבני ציבור, תעשייה, משרדים) וכן יכולות להיות מותקנות על כל סוג קרקע לא מנוצלת, כגון שטחים חקלאיים ושטחים ציבוריים לא מנוצלים. בהתקנה אידיאלית ינוצל שטח הפנלים הסולאריים גם בקירוי או הצללה, כדוגמת קירוי חניונים וגגות

קרא עוד  
1 דקות קריאה