כמה עולה מתג-מפסק חכם לדוד שמש ועלות התקנה


1 דקות קריאה

הסוויצ׳ר שלך, המתג החסכוני החכם

המפסק החכם שכבש את הישראלים - התקנה, מחירים ועלויות

מכירים את זה שאתם צריכים מקלחת בדחיפות, אבל המים החמים נגמרו, אז אתם ׳מתפשרים׳ על מים קרים?

אך כפי שרובכם למדתם על בשרכם, החל מרגע קבלת ההחלטה על המקלחת הקרה, העולם נחלק לשניים: אלו המסוגלים לספוג את הקור בשניות הראשונות של המקלחת ולהתרגל למים, וכל השאר, שמוותרים על התענוג ברגע שטיפת המים הקרים הראשונה נוגעת בעורם, ובורחים במהירות מהמקלחת.

אז לא עוד! המתג החשמלי החכם הוא הפתרון הכי נוח שתוכלו למצוא. הכירו את סוויצ׳ר - הטיימר החכם לדוד השמש שלכם. מהיום אתם מנהלים את הדוד ולא להפך!

מכבים ומדליקים את המפסק החכם לדוד דרך הסמארטפון מכל מקום ובכל זמן.

מודעים לעלות צריכת הדוד בכל רגע נתון, שולטים בהוצאות, וחוסכים בעלויות החשמל.

כמו כן, אתם שולטים על תכנון לו”ז ההדלקות וכיבוי הדוד.


כמה עולה התקנה מתג חכם לדוד שמש

הסוויצ׳ר הוא הוצאה חסכונית לטווח הארוך:

מחיר מומלץ: 299-329 שקלים (תלוי בגרסה) כולל התקנה .

בעלי הכישורים הטכנייים אמנם יכולים לבצע את התקנת המתג בעצמם, אך בהתאם לחוק החשמל, התקנת המתג אמורה להתבצע ע״י חשמלאי מוסמך בלבד.


אז למה דווקא מתג חכם של הסוויצ׳ר?

הסוויצ’ר הוא אחד מהמתגים המומלצים ביותר בישראל, היתרון הגדול של הסוויצ׳ר על פני המתחרים הוא: כשהחשמל חוזר אחרי שנפל בבית בשל תקלה, ה wifi מסתנכרן אוטומטית עם המפסק ללא צורך בהזמנת חשמלאי.

מלבד האפשרות להדליק ולכבות אותו מרחוק באמצעות מגע טאץ׳ באפליקציה, ניתן לראות מי מבני הבית הדליק את הדוד ולכמה זמן, ואפילו לראות את העלויות של השימוש בדוד (הקץ לריבים “אני בכלל לא התקלחתי היום..”).

המתג החכם מודד גם את צריכת הזרם בכל רגע נתון, ומעדכן את כל המשתתפים באפליקציה בהודעות פוש בהדלקה ובכיבוי הדוד, ומותאם לדוד השמש ולדוד החשמל.

המתג הינו דו-קוטבי אשר מנתק גם את הפאזה (אספקת החשמל) ויכול לשמש כמתג לשליטה על שאר התקני החשמל בבית, (חיוני וכיפי במיוחד זה להדליק את התנור חימום כשקר באמצע המקלחת).

אפשר גם לשלוט מהאפליקציה מתוך הרשת הביתית ללא שירותי ענן, וכן הפעלת לוזי”ם גם ללא החיבור לאינטרנט.

היתרון המשמעותי של הסוויצ’ר 2 הוא התמיכה בעוזרות הקוליות ב-Google Assistant באמצעות מכשיר אנדרואיד או Siri למשתמשי וApple.

תוכלו לבקש מהעוזרת הקולית שלכם להדליק את הדוד מבלי בכלל לפתוח את האפליקציה (יעיל במיוחד לצעוק מהמקלחת כשגיליתם שאין לכם מים חמים).

כאשר הדוד יגיע לשיא הטמפרטורה שלו תקבלו הודעה לנייד.

אתם יכולים להגדיר באפליקציה שאחרי כל שעת עבודה אחת, לדוגמא, הבוילר יכבה אוטומטית..

וכן שדרוג לאפליקציה חינמית, שיהיה קל - גם בעברית! לניהול ושליטה ב android ו IOS.

הסוויצ׳ר באישור מכון התקנים ומשרד התקשורת, עם אפשרות הפעלה, כיבוי, ותזמון שעון טיימר חכם.

החברה גם הוציאה גרסה מעוצבת יותר הנקראת Touch, אבל היא לא כוללת פיצ’רים חדשים.

בסוויצ׳ר 3 השדרוג הוא במראה - המתג החכם עשוי מזכוכית קריסטלית ועיצוב יוקרתי.


כמה עולה מתג חכם לדוד שמש

כשחושבים על הבית החכם, ההנחה הרווחת היא שמדובר ברעיון לעשירים בלבד: וילות רחבות ידיים, רובוטים מהלכים ומדליקים לנו את המים החמים לאמבט ועוד ועוד, אבל האמת היא שאפשר גם במסגרת של דירה ממוצעת (אפילו דירת שותפים) להכניס את המתג החכם.

ynet ממליץ על סוויצ׳ר בגדר ׳מוצר משנה חיים׳ וב-walla אף בדקו והודיעו לנו שמדובר בקניה בעלות נמוכה המשתלמת כלכלית!

וכל זה למה?

מתג חכם לדוד Switcher V2 – עולה 279₪

עולה 299₪ Switcher touch V3 מתג חכם לדוד

בזאפ תוכלו למצוא Switcher V2 גם ב 187₪

כל מה שצריך הוא להתקין את מתג הסוויצ’ר.

לפי חוק החשמל התקנת המתג החכם לדוד היא ע״י חשמלאי מקצועי מוסמך. החשמלאי המומלץ בתחום הוא ׳חשמל יהונתן׳ .

מחיר התקנת Switcher V2 - 250₪

מחיר התקנת Switcher touch V3 - 300₪

כך שבטווח ההשקעה של 500₪ אפשר ליצור חיים קלים יותר, וחיסכון משמעותי בצריכת החשמל לטווח הארוך.

זהירות, סכנת חשמל! לפני תחילת העבודה של החשמלאי, חובה לנתק את מפסק החשמל הראשי בבית.

ואז מתחיל הכיף הגדול (כי לא אתם צריכים לעשות את העבודה).

החשמלאי צריך להוציא בעדינות רבה את המתג, ואז להדק בחוזקה את חוטי החשמל לברגים במכשיר, ולהפריד את הזכוכית מהמוצר. יש להכניס מברג שטוח בשיני המתאם בגב המוצר ולסובב בעדינות ע״מ להפריד את הזכוכית. יש להבריג את המתג לקופסת הגוויס, ולהחזיר את פאנל הזכוכית למוצר.

אתם עוד איתנו? אם כן תרימו את מתג החשמל ותוודאו שהמתג עובד ידנית.

כדי להגדיר את החיבור ל wifi יש להיכנס בהגדרות האפליקציה ל Touch Switcher

ולהירשם באפליקציה בכינוי החביב עליכם, לאחר מכן ישלח מייל לאישור הכתובת שהזנתם. תחזרו לאפליקציה ותתחברו בקטגוריית ׳רשימת מתגים׳, תבחרו את דגם הסוייצ׳ר שבחרתם. ותגדירו סיסמה מאובטחת (שלא תמצאו את אחד השכנים מתקלח באמבטיה החמה שלכם..) כעת תגדירו לכם לו״ז מסודר להדלקה וכיבוי הטיימר. בהצלחה!


מפסק דוד שמש ירוק

מרבית האוכלוסייה בעולם מפעילה מתגי חשמל ללא מחשבה על המקור ממנו הוא הגיע. אז ככה, 2/3 מהחשמל מופק באמצעות שריפת פחם וגז בתחנות כוח. תהליך המשחרר מיליון טון של פחמן דו חמצני, זהו הגז האחראי על ההתחממות הגלובלית. המקורות האחרים של החשמל מגיעים בעיקר מכורים גרעיניים המזיקים לסביבה. איך המתג החכם משפיע על צריכת החשמל? האם הטכנולוגיה הזאת טובה לאיכות הסביבה או שהיא רק מוסיפה עוד זיהום אקולוגי שעלול להזיק? התשובה היא שטכנולוגיית המתג החשמלי החכם לא רק שאינה מזיקה לאיכות הסביבה, היא אף עוזרת ליצור בית ירוק ואקולוגי ולהרמוניה של האדם עם הטבע. ואיך זה קורה? זה בגלל שהמתג החכם הופך להיות ׳היועץ המשפחתי׳ הוא עוקב אחר השימוש השוטף, ומנחה כיצד כדאי לקצץ בחשמל, ואיפה מבזבזים יותר מדי ממנו, ואפילו יכול לעזור בשיפורים, לדוגמא: המתג החשמלי ישלח התראה לנייד שלכם כשהמים החמים בדוד יגיעו לנקודת הרתיחה, הידע הזה חשוב והכרחי מאחר והוא מאפשר לעצור את הטיימר מייידית כדי למנוע הישחקות והצטברות אבנית בדוד.משום מה, ישנם אנשים הבטוחים שהטכנולוגיה תביא לחורבן העולם. האמת היא ממש הפוכה! טכנולוגיות מתפתחות כמו פטריות אחרי הגשם, המתג החכם עוזר לנו להמעיט את הנזק שאנו עושים בעולם. ולהחזיר את השליטה לידיים שלנו .הטכנולוגיה של המתג החכם מאפשרת לנו למזער את זיהום הסביבה, השימוש בפחמן הדו חמצני שנפלט כתוצאה מייצור החשמל - פוחת, וצריכת החשמל מבוקרת. הטיימר החכם משפר את הקשר שלנו עם החשמל. מי שחשב שהוא מאבד את השליטה בבית לטובת רובוט קר שבסוף יתקומם עליו ראה יותר מדי סרטי מדע בדיוני. בסופו של יום הטכנולוגיה של שליטה מרחוק על החשמל נותנת לנו יכולת ראייה רוחבית על כמות צריכת החשמל שלנו, וחשוב מכך - איך לחסוך בו, ולנצל אותו בתבונה למניעת זיהום אקולוגי. הבחירה איך להתמודד נתונה בידינו.