חשמלאי בשדרות לביצוע כל עבודות החשמל – זה חשמל יהונתן!


1 דקות קריאה

להתכתב עם חשמלאי בשדרות

חשמלאי בשדרות

מחפשים חשמלאי בשדרות לביצוע עבודות חשמל בבית? הכי חשוב שתזמינו רק חשמלאי מוסמך בשדרות, כזה שעבר את הקורסים וההכשרות המתאימות לתיקון תקלות חשמל, התקנת מערכות חשמל ביתיות וכיו"ב. אצלנו ביהונתן חשמל תמצאו חשמלאים מוסמכים בעבודות חשמל מגוונות, בעלי ניסיון בעבודה עם לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. אנחנו מבצעים את כל עבודות החשמל, כולל התקנת חוות סולאריות על גגות פרטיים ומסחריים במקצועיות ובאחריות. 


חשמלאי בשדרות


ביהונתן חשמל שני הערכים הכי משמעותיים והכי חשובים הם בטיחות ואחריות. עם ניסיון רב שנים בתחום עבודות החשמל, אנחנו יודעים שחשמל זה לא משחק ילדים והעבודה עם מערכות חשמל אפילו הפשוטות ביותר עלולה להסתיים באסון במידה והביצוע נעשה באופן חובבני, רשלני ולא מקצועי – במידה שהעבודה לא נעשתה על ידי חשמלאי מוסמך. לחשמלאי שדרות "חשמל יהונתן" צור קשר

055-66-54320

צרו קשר עם חשמלאי בשדרות


ההמלצה שלנו היא תמיד להזמין אנשי מקצוע הפועלים באזור הגיאוגרפי שלכם: מצד אחד זה מוזיל את מחיר העבודה ומצד שני ולא פחות חשוב, חשמלאי שעובד באזור שלכם לאורך זמן ומכיר אותו, הספיק כבר להיתקל בבעיות במערכות החשמל שנובעות ממשתנים גיאוגרפיים.

 אם אלה תשתיות רעועות בשכונה כולה, אם חשיפה למזג אוויר קיצוני באזור הישוב שלכם ( נכון בעיקר לישובים כמו שדרות החשופים במשך רוב השנה גם ללחות גבוהה וגם לחום כבד), בעיות מזיקים כמו מכרמים שונים שפוגעים בחיווט ועוד. חשמלאי מוסמך בשדרות, שגם מנוסה בעבודה על מערכות חשמל באזור יספק את השירות היעיל והמקצועי ביותר עבורכם. 

אנחנו מבינים שאם אתם כבר כאן בעמוד, כנראה שנתקלתם בבעיה כלשהי במערכת החשמל או שיש לכם צורך בהתקנת מכשיר בממשק ישיר עם מערכת חיווט החשמל של הבית. אנשי המקצוע המיומנים והמנוסים שלנו, מחזיקים כולם בתעודות המתאימות של משרד התמ"ת לאחר שעברו את כל הקורסים וההכשרות המתאימות עד למעבר מבחן ההסמכה לחשמלאים מוסמכים. 


חשמלאי מוסמך בשדרות

רוצים להתייעץ לפני הזמנת חשמלאי? לשיחת ייעוץ טלפונית עם חשמלאי מוסמך – ללא תשלום, התקשרו עכשיו.

למי שמתעניין במערכת החשמל הביתית ורוצה לקבל עוד מידע לפני תחילת ביצוע העבודות על ידי חשמלאי מוסמך, הכנו עבורכם מדריך קצר בנוגע לחלק מהתקלות החשמל או המשימות השכיחות ביותר שאנו מבצעים עבור לקוחותינו בשדרות. סבירות גבוהה שגם אתם נתקלתם באחת או יותר מהתקלות או המטלות שבסקירה זו לפחות פעם אחת בעבר. 

חשוב: הסקירה אינה מהווה מדריך לעבודה או ביצוע כל פעולה במערכת החשמל באופן עצמאי אלא משמשת כסקירה תיאורטית בלבד ויש להתייחס אליה ככזאת.

נתקלתם בבעיה במערכת החשמל? רוצים להוסיף שקע או להתקין מזגן? התקשרו אליו עוד היום ונתאם עבורכם הגעה מהירה של חשמלאי בשדרות. 

הפעלתם מספר מכשירים והחשמל קפץ? ייתכן ולוח החשמל אינו תואם לעומס המכשירים. רוצים לדעת מה עושים במקרים כאלה? ההסבר המפורט ממש בהמשך.

כיום כמעט בכל בית בישראל, ובעיקר בישובים חמים כמו שדרות יש מזגן. בחודשי הקיץ הוא פועל במשך שעות רבות ולפעמים אפילו מותקנים בדירה אחת מספר מזגנים הפועלים 24 שעות ביממה. לצד המזגן, פועלים לסירוגין גם מכשירי חשמל רבים אחרים. חלקם צרכני חשמל קטנים, כמו הטלוויזיה, מכשיר הרדיו, מכשיר סלולארי שנמצא בטעינה, אבל חלקם צרכנים גדולים של חשמל כמו המקרר, דוד מים, מכונת כביסה, מייבש וכך הלאה.

כדי שניתן יהיה להפעיל את כל המכשירים בו זמנית בלי שנחווה קפיצה פתאומית של ה"פקק" וניתוק כל מכשירי החשמל הפועלים מזרם החשמל, צריך לדאוג ללוח חשמל מותאם למידת העומס. על התקנה והתאמה של לוח החשמל הביתי, אמון מהנדס חשמל והוא עושה זאת בעת בניית הבית, אך לעתים, ובעיקר כאשר מדובר בבתים ישנים, יש פער בין התשתית שהוקמה כשהבית נבנה לפני עשרות שנים ובין יכולת הספק החשמל שהחיים המודרניים של משפחה ממוצעת מצריכים היום.. במילים אחרות: ייתכן ויש לכם לוח חשמל חד פאזי והוא לא מספיק לצרכי החשמל היומיומיים שלכם.חשמלאי בשדרות- מתי צריך לעבור לתלת פאזי ומתי אפשר להישאר עם חד פאזי?

לוח חשמל חד פאזי מספק מתח בכמות של עד 230 וולט. מערכת חשמל של פאזה אחת ( או כפי שהיא מכונה בשפת העם "חד פאזי") המורכבת משני חוטי חשמל. אחד מוליך ( זרם חשמלי) ואחד ניטראלי (אינו מוליך זרם חשמלי). מערכת חשמלית חד פאזי, יכולה לספק חשמל בעיקר למכשירים ביתיים כמו בלנדר, תנור, מאוורר וכיו"ב, שמסתפקים בכוח החשמלי המינימלי שהיא מספקת שעומד על 25 אמפר בקירוב. לכן, אם אתם מתגוררים לבד או שאין לכם כמות גדולה של מכשירי חשמל, ייתכן ותוכלו להסתפק בכך. לעומת זאת, משפחה עם ילדים, מזגן בכל חדר, מכונת כביסה, מייבש, דוד מים, תנור, טלוויזיות, מחשבים ומכשירי חשמל נוספים, ככל הנראה יצטרכו לעבור לתלת פאזי. כיום רוב הבתים נבנים מלכתחילה עם מערכת חשמל שמיועדת לעמוד בעומס החשמל ועיקר הבעיות הן לרוב בבתים ישנים בהם הסתפקו בחד פאזי.


מה ההבדל בין חד פאזי לתלת פאזי?

בניגוד למערכת חד פאזי המורכבת מחוט מוליך אחד וחוט ניטראלי, מערכת תלת פאי מורכבת משלושה חוטים מוליכים וחוט ניטראלי אחד. המעניין הוא, שהחשמל בחוטים לא "מתחיל" בבת אחת ובאותו הזמן, אלה יש פאזה של 120 מעלות בין חוט אחד לשני. מערכת התלת פאזי ( שלוש פאזות) יכולה לשמש גם כמערכת חד פאזי בזמן שיש עומס נמוך על מערכת החשמל. כך שאם אתם משתמשים רק במכשירים שאינם מוגדרים כ"זוללי חשמל" רק פאזה אחת נמצאת בשימוש.


האם מעבר לתלת פאזי זה הפתרון לעומס חשמל?

קצר חשמלי יכול להעיד על תקלה באחד ממכשירי החשמל ועל בעיות רבות אחרות, אך יש מצבים בהם זה מתרחש בשל עומס יתר בחלק מן הבית או בכולו.

במקרה כזה, לא בטוח שתצטרכו להחליף את לוח החשמל, אלא פשוט להגדיל את החיבור מ-25 אמפר ל-40 אמפר ( אספקת מתח של 450 וולט) או במילים פשוטות - לעבור מחד פאזי לתלת פאזי. אפשרות נוספת היא פשוט לראות אילו מכשירים אפשר להפעיל בו זמנית מבלי שיגרמו לקצר, אך לא בטוח שזה פתרון חכם לטווח הארוך.

מה כולל התהליך של מעבר מחד פאזי לתלת פאזי?

המעבר ממערכת חשמל של חד פאזי למערכת תלת פאזי מעט מורכב וכמובן שלצורך ביצועו יש להזמין חשמלאי מוסמך, מנוסה ומיומן. על החשמלאי יהיה לבנות את לוח החשמל הביתי שלכם מחדש, כך שיתאים לצרכים של תלת פאזי וצריכת חשמל מוגברת ובמידת הצורך גם יבצע חילוף והוספה של חלקים שונים בלוח החשמל. כחלק ממערכות החשמל בבית מחד פאזי לתלת פאזי, יעבור החשמלאי ויערוך ביקורת על שקעי החשמל בכל הבית, יבדוק את ההארקה של המכשירים החשמליים ובעיקר גופי תאורה מתכתיים. למעשה, זה השלב שבו החשמלאי שלכם מכין את הבית לביקורת של חברת החשמל המחויבת על פי חוק במקרים של החלפת לוח זרם החליפין בבית. בבתים ישנים למשל, בני חמישים שנה ויותר, הם חוטי החשמל עדיין מצופים בבד, יהיה צורך בהחלפה של כל חוטי החשמל בבית בטרם חברת החשמל תסכים לחבר את הבית למערכת אספקת חשמל תלת פאזי.


מזמינים חשמלאי מוסמך לבדיקת לוח החשמל בבית

מתי בפעם האחרונה הזמנתם חשמלאי מקצועי? אם אתם לא מצליחים להיזכר או שהתשובה היא "מעולם לא", ייתכן והגיע הזמן לעשות זאת. כנסו לאינטרנט, הקלידו את מילות החיפוש "חשמלאי בשדרות", "חשמלאי באופקים" או בכל מקום אחר בו אתם מתגוררים ומיד תקבלו רשימת אנשי מקצוע מומחים בתחום החשמל.

לאחר מכן, קראו חוות דעת כדי להתרשם מטיב השירות ורמת המקצועיות והתקשרו כדי לקבל הצעת מחיר לביקור חשמלאי ובדיקת עומס החשמל בבית. בדיקה כזו מומלצת בכל בית ובעיקר בבתים ישנים, בהם תיתכן חוסר התאמה בין התשתית הקיימת לעומס השימוש במכשירי חשמל.

חשמלאי מוסמך יוכל לקבוע האם תצטרכו להחליף את לוח החשמל או שניתן לפתור את הבעיה באמצעות מעבר לתלת פאזי. טיפול נכון בלוח החשמל יאפשר לכם להשתמש במכשירים הביתיים בו זמנית וללא חשש.

רוצים להתייעץ עם המומחים בחשמל לפני הזמנת איש מקצוע? התקשרו אלינו.