חשמלאי בשדרות


1 דקות קריאה


הפעלתם מספר מכשירים והחשמל קפץ? ייתכן ולוח החשמל אינו תואם לעומס המכשירים. כדי לדעת מה עושים במצב כזה, מומלץ להמשיך ולקרוא.


כיום כמעט בכל בית יש מזגן ובחודשי הקיץ הוא פועל במשך שעות רבות. לצד המזגן, יש מכשירי חשמל רבים אחרים כגון דוד מים, מכונת כביסה וכן הלאה. כדי שניתן יהיה להפעיל את כל המכשירים בו זמנית בלי שהחשמל יקפוץ, צריך לדאוג ללוח חשמל מותאם למידת העומס. את זה עושה מהנדס חשמל בעת בניית הבית, אך לעתים, בעיקר כאשר מדובר בבתים ישנים, יש פער בין התשתית שהוקמה בראשית הבית ומידת האמפר בה היא תוכננה לתמוך, לבין כמות מכשירי החשמל המשמשים את בני המשפחה הדרים בו עם השנים. במילים אחרות: ייתכן ויש לכם חד פאזי וזה פשוט לא מספיק.


לחשמלאי שדרות "חשמל יהונתן" צור קשר

055-66-54320

חשמלאי

חשמלאי שדרות

חשמלאי בשדרות

חשמלאי בשדרות
מתי צריך לעבור לתלת פאזי ומתי אפשר להישאר עם חד פאזי?

חד פאזי תומך ב-25 אמפר. לכן, אם אתם מתגוררים לבד או שאין לכם כמות גדולה של מכשירי חשמל, ייתכן ותוכלו להסתפק בכך. לעומת זאת, משפחה עם ילדים, מזגן בכל חדר, מכונת כביסה, מייבש, דוד מים, תנור, טלוויזיות, מחשבים ומכשירי חשמל נוספים, ככל הנראה יצטרכו לעבור לתלת פאזי. כיום רוב הבתים נבנים מלכתחילה עם מערכת חשמל שמיועדת לעמוד בעומס החשמל ועיקר הבעיות הן לרוב בבתים ישנים בהם הסתפקו בחד פאזי.

לחשמלאי שדרות "חשמל יהונתן" צור קשר

055-66-54320

חשמלאי מוסמך ואמין

חשמלאי שדרות

חשמלאי בשדרות

חשמלאי בשדרות


חשמלאי בשדרות
האם מעבר לתלת פאזי זה הפתרון לעומס חשמל?

קצר חשמלי יכול להעיד על תקלה באחד ממכשירי החשמל ועל בעיות רבות אחרות, אך יש מצבים בהם זה מתרחש בשל עומס יתר בחלק מן הבית או בכולו.

במקרה כזה, לא בטוח שתצטרכו להחליף את לוח החשמל, אלא פשוט להגדיל את החיבור מ-25 אמפר ל-40 אמפר או לעבור מחד פאזי לתלת פאזי. אפשרות נוספת היא פשוט לראות אילו מכשירים אפשר להפעיל בו זמנית מבלי שיגרמו לקצר, אך לא בטוח שזה פתרון חכם לטווח הארוך.


מזמינים חשמלאי מוסמך לבדיקת לוח החשמל בבית

מתי בפעם האחרונה הזמנתם חשמלאי מקצועי? אם אתם לא מצליחים להיזכר או שהתשובה היא "מעולם לא", ייתכן והגיע הזמן לעשות זאת. כנסו לאינטרנט, הקלידו את מילות החיפוש "חשמלאי בשדרות", "חשמלאי באופקים" או בכל מקום אחר בו אתם מתגוררים ומיד תקבלו רשימת אנשי מקצוע מומחים בתחום החשמל.

לאחר מכן, קראו חוות דעת כדי להתרשם מטיב השירות ורמת המקצועיות והתקשרו כדי לקבל הצעת מחיר לביקור חשמלאי ובדיקת עומס החשמל בבית. בדיקה כזו מומלצת בכל בית ובעיקר בבתים ישנים, בהם תיתכן חוסר התאמה בין התשתית הקיימת לעומס השימוש במכשירי חשמל.

חשמלאי מוסמך יוכל לקבוע האם תצטרכו להחליף את לוח החשמל או שניתן לפתור את הבעיה באמצעות מעבר לתלת פאזי. טיפול נכון בלוח החשמל יאפשר לכם להשתמש במכשירים הביתיים בו זמנית וללא חשש.


לחשמלאי שדרות "חשמל יהונתן" צור קשר

055-66-54320

חשמלאי שדרות

חשמלאי בשדרות

חשמלאי בשדרות