חשמלאי בנתיבות | חשמלאי מוסמך ומקצועי בנתיבות | שירות אדיב ומחירים נוחים


1 דקות קריאה

ברור לכולנו כי הזמנת חשמלאי בנתיבות הכרחית כשיש תקלות במערכת החשמל בבית כמו דוד חשמל מקולקל או קצר, וגם כשיש צורך לבצע שינויים כלשהם הקשורים במערכת החשמל כמו התקנת מכשיר חדש, הזזה או הוספה של נקודות חשמל.

לחשמלאי נתיבות "חשמל יהונתן" צור קשר

055-66-54320

חשמלאי נתיבותחשמלאי מוסמך נתיבות


אולם, מלבד הזמנת חשמלאי מוסמך בנתיבות כפתרון לצורך או בעיה נקודתית, אנחנו ממליצים, או יותר נכון – מפצירים בכם להזמין חשמלאי מוסמך לבדיקת תחזוקה אחת לשנה.

ביהונתן חשמל, אנחנו מקפידים להזכיר לכל לקוחותינו לבצע בדיקות בטיחות חשמל כחלק מהשירות שאנו מספקים. מטרת הבדיקה של ארון החשמל או לוח החשמל הביתי, היא לוודא את תקינותו ולמנוע תקלות עתידיות שתוצאותיהן עלולות להיות הרסניות לרכוש וקטלניות בנפש.

אל תדחו למחר - התקשרו אלינו עוד היום לייעוץ חינם בנושא בדיקות חשמל תקופתיות.


בדיקת חשמל תקופתית על ידי חשמלאי מוסמך בנתיבות

למה חיוני לבצע בדיקת חשמל תקופתית על ידי חשמלאי מוסמך בנתיבות?

גם בקיץ וגם בחורף, מערכות החשמל בביתכם סופגות את פגעי מזג האוויר והזמן. בייחוד בבתים פרטיים ובמבנים בעלי ארונות חשמל חיצוניים, אך לא רק. היובש הקיצוני, החום הכבד והאבק שנמצא באוויר דרך קבע, גורמים להתייבשות של סיבי החשמל, סדקים בשכבת הפלסטיק שאמורה להגן עליהם וחשיפה שלהם גם אחד לשני וגם למי הגשמים שמגיעים בעונת החורף, רטיבות או נזילות.

חשוב לדעת! קצרים חשמליים בגלל מערכת חשמל בלויה ומיושנת הם אחד הגורמים המרכזיים להתלקחות שריפות בית בחורף. הסכנה הגדולה – דליקות אלה מתלקחות באופן ספונטני בכל שעות היממה, כולל בשעות בהן כל בני הבית ישנים עמוק במיטותיהם. אם כבר התלקחה שריפה כזאת בביתכם, סיכויי ההישרדות בה נמוכים במיוחד.

במקרים של שריפות בית מהחורפים בשנים האחרונות ( ואולי אתם זוכרים, משום שחלקן אף דווחו בהרחבה במהדורות החדשות), היו מקרים שבהם חלק מבני הבית ( לרוב ילדים קטנים) נחנקו משאיפת עשן עוד בשנתם. נשמע כמו תקציר של סרט אימה? אל תהפכו את הסרט הזה למציאות שלכם! אל תגידו "לי זה לא יקרה!" ואל תדחו את המשימה למחר שלעולם לא יגיע. התקשרו עכשיו והתייעצו עם חשמלאי מוסמך בנתיבות על דרכים בטיחות להגן על משפחתכם.

רוצים לדעת עוד? התקשרו עכשיו ליהונתן חשמל וחשמלאי מוסמך יענה על כל שאלותיכם.

חשוב שתדעו, כי גם כשמדובר בארונות חשמל חדשים, מומלץ לבצע בדיקת חשמל אחת לשנה לשם תחזוקה שוטפת ואיתור תקלות וחוטים חשופים. על אחת כמה וכמה כשמדובר בבתים ישנים. אפילו אם מזג האוויר בנתיבות היה מושלם במשך כל ימות השנה, לארון החשמל שלכם "אויבים" רבים, בהם מזיקים ומכרסמים שונים שנוטים לפגוע בתשתיות החשמל בכל העולם ולא רק כאן.חשמלאי מוסמך – עבודה על לוחות חשמל

דמיינו לעצמכם, אילו חשמל לא היה כל כך מסוכן, לא היינו נתקלים בחוסר אונים משווע אל מול בעיות חשמל מחד ומאידך לא היינו נתקלים בפגיעות נפש רבות כל כך, כפי שקורה היום. לצערנו, חשמל כן מסוכן והסטטיסטיקה לא משקרת אחד מכל 3 אנשים יחווה התחשמלות או פגיעת חשמל במהלך ימי חייו. לכן אני ממליץ, בכל בעיית חשמל, ולו הקטנה ביותר, הזמינו חשמלאים מוסמכים לבדיקה. יתרה מזאת, הזמינו חשמלאי מוסמך לבצע בדיקה שנתית גם אם אין כל בעיה אשר נראית לעין. זה בהחלט יכול להציל חיים. כחלק מההכשרה, חשמלאים אשר ניגשים לקורס חשמלאי מוסמך לומדים לעבוד עם כלים שיכולים לאתר תקלות חשמל במינימום הסיכון האפשרי לנזקים בגוף. בנוסף, בתהליך ההכשרה שלהם הם לומדים כיצד להתמודד עם תקלות חשמל מגוונות ועצם קבלת רישיון חשמלאי מוסמך לצורך עבודה מותנה במבחן שבודק את היכולת שלהם להתמודד עם תקלות ומציאת פתרונות לבעיות לא שגרתיות. חישבו על זה: אם תזמינו חשמלאי חאפר לבצע את העבודה, אתם נושאים חלק גדול מהאחריות לבעל המקצוע. עימדו על כך והזמינו אך ורק חשמלאי מוסמך.

חשמלאי מוסמך – עבודה על לוחות חשמל

אם בפסקה הקודמת דיברנו על תקלות חשמל בבית שמחייבות את טיפולו המסור של חשמלאי מוסמך, חישבו על העלאת גורם הסיכון כאשר חשמלאי עובד על לוח החשמל. לשם הבנה כללית, החשמל שיש לנו בבית יכול לפגוע בנו קשות. מתח החשמל שיש בביתנו הינו מתח נמוך הנע בין 50 עד 100 וולט. מתח החשמל אשר זורם בלוחות חשמל הוא מתח גבוה והוא מעל 100 וולט. בחשמל בבית יש מפסק חצי אוטומטי אשר מגן עלינו ומפסיק את החשמל בבית במקרה של קצר או התחשמלות, במקרים רבים לוחות חשמל אינם מספקים את ההגנה הזאת. מה שזה אומר בעצב זה שעבודה על לוח חשמל הינה מסוכנת בהרבה ואם מקודם ציינו שזה אחריות שלכם לבריאותו ושלומו של חשמלאי חאפר, במקרה הזה אתם עלולים לשאת בנטל האשמה כל ימי חייכם. הימנעו ממצב זה ובעבודה על לוחות חשמל הזמינו רק חשמלאי מוסמך.

חשמלאי מוסמך – הבחירה שלי

ידוע לכולם שחשמל הינו נושא מאוד מסוכן ושאסור "להשתעשע" איתו. כמונו, בעלי מקצוע רבים יודעים זאת אבל ישנם בעלי מקצוע שנוטים "לעגל" פינות ולנסות לתקן בעיות חשמל, גם כאשר הם לא קיבלו הכשרה מתאימה, וישנם בעלי מקצוע שלא ייקחו סיכונים מיותרים ויזמינו אך ורק חשמלאי מוסמך לביצוע העבודה.

לסיכומו של עניין, אנחנו יכולים לטמון את הראש בחול בבעיית החשמל הבאה שלנו ולבקש מהשכן שיעזור כיוון שהוא מבין בחשמל, הרבה פעמים זה לא מספיק, הרבה פעמים אתם עלולים להתנצל שלא כצורך בפני השכן או במקרים רעים בפני אשתו או הוריו. הימנעו מהמצב הזה, בכל בעיית חשמל, הזמינו רק חשמלאי מוסמך.חשמלאי מוסמך – הבחירה שלי

מהו ממסר פחת, מה תפקידו ומדוע חשוב לוודא שהוא תקין – כל התשובות למה שרציתם לדעת על חשיבות ממסר פחת.

הוא נמצא כמעט בכל ארון חשמל ונחשב לאחד הרכיבים החשובים ביותר במערכת החשמל הביתית. כאשר הוא קופץ, החשמל בבית מושבת וצריך לבדוק מה גרם לכך ולעתים אף להזעיק חשמלאי מוסמך שיערוך בדיקה מקצועית ומקיפה לאיתור הבעיה.


מהו ממסר פחת ומה תפקידו?

על פי תקנות החשמל, יש לדאוג לאמצעי הגנה ללוח חשמל במתח עד 1,000 וולט. אחד מאמצעי ההגנה הללו הוא ממסר פחת.

מדובר במפסק שנועד לנתק את זרם החשמל במערכת באופן אוטומטי, בכל מקרה בו אותרה דליפת זרם. ניתוק הזרם נעשה כדי למנוע סכנת התחשמלות, פיצוץ או שריפה וכן כדי להגן על מכשירי חשמל.

כיצד זה עובד?

למעשה, ממסר פחת מבוסס על מדידת ההפרש בין זרמי חשמל – סכום זרם יוצא וסכום זרם חוזר, כאשר במערכת תקינה צריך להיות שוויון בין שניהם. כל עוד מתקיים השוויון הזה, מערכת החשמל תתפקד בצורה תקינה. כאשר הזרם החוזר נמוך יותר מן הזרם היוצא זהו סימן לתקלה במערכת ואז הממסר מנתק אוטומטית את מקור המתח למעגל החשמלי. מדידת ההפרש מחושבת לפי מיליאמפר, אך אין רמה אחידה והיא יכולה להשתנות ממערכת חשמל אחת לאחרת.

איך יודעים איזה מכשיר חשמלי גורם לקפיצת הממסר?*

יש דרך פשוטה לבדוק זאת, הכוללת שלושה שלבים:

● ראשית, נתקו את כל מכשירי החשמל בבית, כולל האורות.

● כעת הרימו את מתג ממסר הפחת הנמצא בארון החשמל הביתי.

● השלב הבא הוא להדליק את המכשירים אחד אחד ולראות האם הדלקה של אחד מהם גורמת לקפיצת הממסר. אם כן, זה המכשיר התקול.

* אם אתם מתגוררים בבית שנבנה לפני שנות ה-90 ומעולם לא החלפתם את לוח החשמל המקורי, אנא פנו לחשמלאי מוסמך לכל פעולה בארון החשמל. כחלק מתקנות הבנייה, בבתים שנבנו החל משנות ה-90 הותקנו מפסקי בטיחות למניעת התחשמלות. בבתים ישנים יותר שלא הוחלף בהם לוח החשמל קיימת סכנת התחשמלות מיידית עם כל נגיעה במגעי הלוח!

לשיחת ייעוץ עם חשמלאי מוסמך ללא תשלום התקשרו עכשיו.

בכל הבתים שנבנו לפני שנות ה-90, אנו ממליצים על החלפת לוח חשמל והתקנה של מפסק בטיחות חכם למניעת התחשמלות.

זכרו! תחזוקה לקויה של ארון החשמל הביתי מהווה סכנת חיים – לכם ולבני משפחתכם!

חשבו על החורף הקרוב והפעם הבאה שבה "יקפוץ הפקק" – כל נגיעה שהיא בארון החשמל עלולה להסתיים בהתחשמלות!

לא בטוחים אם לוח החשמל שלכם עומד בתקנים החדשים? 

התקשרו עכשיו והתייעצו עם חשמלאי מוסמך


מה עוד חשוב לדעת על ממסר פחת?

כדאי לדעת שיש סוגים שונים של ממסרי פחת המתאימים לזרם ישר או לזרם חילופין. את ההתאמה בין הממסר למורכבות המערכת וצריכת החשמל, מבצע מהנדס חשמל ובמקרים מסוימים גם חשמלאי מוסמך.

נקודה חשובה נוספת היא שתפקידו של ממסר פחת הוא להגן מפני סכנות כגון שריפה ממקור חשמלי או התחשמלות, אך הוא לא מגן באופן מוחלט ולכן יש לנהוג במשנה זהירות ולהזמין אחת לשנה, חשמלאי מוסמך שיבדוק את ארון החשמל ויוודא את תקינות הממסר.

שקע לא פועל? לא יודעים כיצד לפעול? חשוב לזכור לא להתיימר לטפל באופן עצמי בעניין החשמלזה ממש לא ייגמר בטוב!

נתקלתם אי פעם במכשיר חשמלי שלא התקלקל מתישהו? המקרר בביתנו, טלוויזיית ה - LCD  ובעצם כל פריט אלקטרוניקה מפסיק לעבוד לפעמים, כך גם החשמל בבית. כשיש קצר חשמלי בבית או כל בעיה אחרת, אין ברירה אלא לקרוא למקצוען כדי שיבדוק את התקלה, ימצא פתרון וימנע את הישנותה.


חשמלאי בנתיבות - מזמינים רק אנשי מקצוע מנוסים!


בסיטואציות רבות אנחנו סבורים שאין ממש טעם להוציא כסף על אנשי מקצוע, במקום זה ניתן לסדר את הבלגאן לבד. אם נהיה כנים, כמה פעמים אמרת בקול "זה בכלל לא מסובך" והתעסקת עם חוטי החשמל? זה ידוע כי להחליף נורה שרופה זה לא משהו מסובך, אך בכל זאת לא חסרים דברים שאין לנו סיכוי לסדר בכוחות עצמנו ללא סכנה של נזק חמור.

התחשמלות היא אחת מהסכנות שחשמל טומן בחובו, ובהחלט מדובר על בעיה חמורה. ע"מ למנוע נזקים לגופנו תמיד רצוי לשכור איש מקצוע שיודע מה לעשות. עוד לא בטוחים? הנה מס' סיבות נוספות לחפש חשמלאי מנוסה:

זמן - אדם שבאמת יודע כיצד לפתור את התקלה, יכול לעשות את זה תוך דקות. אולם, מי שאף פעם לא התעסק בחשמל, עושה דברים בדרך של ניסוי וטעיה ומבזבז זמן ומשאבים.

יותר משתלם - נכון, להזמין חשמלאי מקצועי עולה כסף, אולם לשאת בהשלכות של תיקון רשלני יעלה לנו יותר.

בלי בעיות - למה שתשברו את הראש?  אין דיו החלפת נורה כדין טיפול בקצר חשמלי. גם אם אתם באמת טובים בעבודות "הנדימן" אחרות ואפילו יודעים לבצע תיקוני אינסטלציה, טעות קטנה בעבודה עם מערכת החשמל עלולה לעלות לכם ביוקר.

יש לכם עוד דברים לשאול על חשמלאי מהנדסאז רצוי לדעת קצת יותר על התחום. לאינפורמציה על איתור חשמלאים, אפשר לגלוש לבלוג שלי ע"מ להיעזר באינפורמציה רבה. יותר לא צריך לשבת בחושך!