מזמינים חשמלאי בפתח תקווה ותורמים לקהילה


1 דקות קריאה

תחשבו על זה: אתם מזמינים גנן או חשמלאי בפתח תקווה ותורמים לקהילה בעת ובעונה אחת. אתם דואגים לעצמכם, וללא מאמץ עוזרים לתרום לקהילה שלכם. נשמע טוב? אכן!

 

הפקק קופץ? הגינה משוועת לבואו של גנן?

 

אין ברירה, צריך להזמין חשמלאי, גנן או איש מקצוע אחר. תמיד ברגע הקריטי לא יודעים למי להתקשר. הפתק עם איש המקצוע שהיה אצלכם בעבר נעלם אבל אתם צריכים שהוא יבוא בהקדם.

מה עושים? נכנסים לאתר "סיפתח" ומחפשים באינדקס את איש המקצוע הדרוש לכם לפי אזור מגוריכם. לדוגמא, חפשו חשמלאי בפתח תקווה הגיעו לשלל אנשי מקצוע מובילים בתחומם, והזמינו אחד מהם שיבוא אליכם כדי לתקן את הפקק הסורר, הזמינו שרברב לצנרת הישנה או גנן לגינה המוזנחת.

הזמנתם איש מקצוע מסיפתח – ותרמתם לקהילה

איך הזמנת חשמלאי בפתח תקווה או גנן יתרמו לקהילה? סיפתח הוא אינדקס בעלי מקצוע אחר. זו לא עוד רשימה של בעלי מקצוע שמציעים את שירותיהם. בסיפתח מציעים לכם רשימת אנשי מקצוע מומחים בתחומם שיתקנו לכם את הבעיה בחשמל ולא רק. אתר סיפתח מעביר מחצית מהרווחים שלו לעמותה שאתם בוחרים!

הכנסו לאתר סיפתח בכתובת www.siftach.co.il, בחרו את איש המקצוע או השרות לו אתם זקוקים, את העמותה שאתם חפצים לתרום לה והנה, הרגתם שתי ציפורים במכה אחת: גם תרמתם לקהילה וגם דאגתם לביתכם.

לחשמלאי בנתיבות חץ כאן


לחשמלאי בנתיבות חץ כאן