חשמלאי בבאר-שבע | חמלאי מוסמך ומקצועי | מחירים נוחים לכל כיס


1 דקות קריאה

מתגוררים באזור הדרום? אם אתם נתקלים בקצר בבית או במשרד, חשוב להזמין חשמלאי בבאר שבע מוסמך בהקדם כדי לפתור את הבעיה.


כאשר החשמל בבית קופץ, או ליתר דיוק מתג הפחת, אין סיבה להילחץ. ברוב המקרים זה קורה באופן אוטומטי במצב בו יש דליפת זרם ובמטרה למנוע התחשמלות או חימום יתר. הפחת קופץ וכך למעשה מנתק את זרם החשמל כחלק ממנגנון בטיחות. למרות שאין סיבה לדאגה, השלב הבא הוא לבדוק מה גרם לקצר כדי שניתן יהיה לתקן אותו בהקדם. אם נתקלתם בקצר ואתם מתגוררים באזור הדרום, אל תהססו. לפי עיר מגוריכם, תוכלו לפנות לחשמלי בנתיבות, חשמלאי בשדרות, חשמלאי בבאר שבע או באשקלון ולבקש ממנו להגיע ולבדוק את הבעיה.


לחשמלאי באר-שבע "חשמל יהונתן" צור קשר

055-66-54320

חשמלי בבאר שבעחשמלאי באר-שבעחשמלאי באר שבעחשמלאי באר-שבעחשמלאי בבאר שבע- מהו בעצם קצר? 

קצר חשמלי הוא מצב בו שניים או יותר חומרים מוליכים, בעלי פוטנציאל חשמלי שונה, נוגעים זה בזה באופן לא צפוי. התוצאה היא התפרצות זרם חשמלי גבוה שגורם להתחממות יתר ומכאן קצרה הדרך לעיוות החומרים, נזק למכשירי חשמל ואף סכנות גדולות יותר כמו התחשמלות ודליקה.

חשמלאי באר שבעחשמלאי בבאר-שבע


מה יכול לגרום לקצר?

כאמור, קצר יכול להיגרם כאשר יש מגע מקרי בין שני חומרים מוליכים בעלי פוטנציאל חשמלי שונה. מצב זה יכול להתרחש גם במרחב הביתי, גם במשרד וגם בשטחים ציבוריים ויש דוגמאות רבות לכך:

● בידוד לקוי של חוטי חשמל המאפשר חדירה של חומר מוליך.

● מזג אוויר סוער שמוביל לנפילת עצים או ענפים על עמודי חשמל.

● פגיעה בחוטי חשמל באתרי בנייה או על ידי מכרסמים.

● חדירת מים לתוך ארון חשמל או מכשיר חשמלי.

● תכנון שגוי של מערכת החשמל ואי התאמה לעומס השימוש.

יש גורמים נוספים היכולים להוביל לקצר חשמלי, למשל תקלה במכשיר חשמלי, הצטברות אבק או פסולת בכמות גבוהה אשר פוגעים בשכבת הבידוד ויוצרים חימום יתר או בעיה בחיבור חוטי החשמל והשקעים. לכן, הטיפול בקצר נעשה קודם כל באמצעות איתור המקור לבעיה ורק לאחר מכן מתקדמים לפתרון בהתאם.


חשמלאי מוסמך באר שבע

מזמינים חשמלאי מוסמך 

נכון, לפעמים אפשר לתקן קצר לבד ללא עזרה של איש מקצוע, אך זה רק במידה ואתם יודעים איך לגשת לארון החשמל בצורה בטיחותית ומה לעשות. אם אינכם בטוחים או שלא הצלחתם לפתור את הבעיה, תוכלו להזמין חשמלאי מוסמך.

כדי לאתר במהירות את הגורם לקצר ולדעת איך לטפל בבעיה, יש צורך בידע נרחב בתחום החשמל, בניסיון רב ובכלי עבודה מתאימים. איך תאתרו חשמלאי מוסמך באזור מגוריכם? אפשר לבקש המלצות ממכרים או פשוט להקליד באינטרנט את המילים: חשמלאי באשקלון, חשמלאי בבאר שבע, חשמלאי באופקים וכן הלאה על פי הצורך.

ככל שהבעיה תתוקן מהר יותר ובצורה מקצועית, כך תמנעו נזק מצטבר למכשירי החשמל ותוכלו לחזור ולהשתמש בהם בבטחה. התעלמות מקצרים חוזרים ונשנים או מציאת פתרון עקיף וזמני, יכולה להחמיר את הבעיה ואף להוות סכנה לפיצוץ או התחשמלות.

תכנון מערכות חשמל

תכנון מתקני חשמל הנו תכנון קפדני וארוך, הדורש שימת דגש כל הפרטים הגדולים והקטנים כאחד ומומחיות רבה. על מנת להעניק לכם את הטוב ביותר, צוות מורן מהנדסים ילווה אתכם בכל תהליך התכנון, החל משלב הייעוץ הראשוני ועד לקבלת המתקן.

תוכניות העבודה של מורן מהנדסים מתגבשות עוד בשטח בסיור הראשוני וקבלת תוכניות מאדריכל הפרויקט. אנו שמים לב לכל הפרטים בתוכניות ברמה הטכנית, על מנת להעניק לכם תכנון קפדני העומד בדרישות התקן וחוק החשמל ועונה על כל צרכי הלקוח. לתוכניות אלו מצורפים אומדנים וכתבי כמויות לביצוע ברמת דיוק גבוהה על מנת לחסוך עלויות מיותרות של המזמין.

לאחר אישור תוכנית העבודה, צוות מורן מהנדסים מלווה אתכם בתהליך המרכז מול הקבלנים כולל ליווי מקצועי לביצוע העבודה כפי שנדרש. בשלב הביצוע, ניתן לקבל כתוספת פיקוח צמוד בשטח בו אנו עורכים בדיקות מקיפות ומפיקים דוחות על מנת לשמור על יעילות ואיכות תוכניות העבודה. בסיום תהליך הביצוע, צוות מורן מהנדסים עורך בדיקות פיקוח אחרונות הנקרא פיקוח עליון, על מנת לבדוק התאמה בין תוכניות המקור לביצוע הפרויקט בשטח.
לחשמלאי באר שבע "חשמל יהונתן" צור קשר

055-66-54320