מחפשים חשמלאי באשקלון? הגעתם למקום הנכון


1 דקות קריאה

צריכים לבצע עבודות חשמל בבית? אנחנו ביהונתן חשמל מבצעים את כל עבודות החשמל בבית שלכם באשקלון.

אנחנו מגיעים לכל השכונות בעיר: צריכים התקנת מאוורר תקרה בשכונת הפרחים? התקשרו אלינו וחשמלאי באשקלון כבר בדרך אליכם. הבית שלכם בשכונת אפרידר ואתם רוצים להוסיף נקודת חשמל בסלון? חשמלאי מוסמך באשקלון יגיע במהרה.

אנו גם מספקים שירותי חירום ומתקנים תקלות במערכת החשמל מעכשיו לעכשיו – מזגן שהתקלקל באמצע הקיץ, איתור ותיקון מכשיר שמקצר את המערכת בכל הבית, דוד חשמל שהפסיק לעבוד באמצע החורף – פשוט התקשרו ליהונתן חשמל ואיש מקצוע מוסמך ומנוסה יגיע לכם מהיום להיום.


לחשמלאי אשקלון "חשמל יהונתן" צור קשר

055-66-54320

חשמלאי באשקלוןחשמלאי מוסמך באשקלון


שלא כמו עבודות שיפוצים אחרות בבית, בין אם מדובר בהתקנת קיר גבס, עבודות אינסטלציה או תיקון התריס, בשביל לבצע עבודות חשמל בבית ( או בכל מקום אחר) לא מספיק להיות "הנדימן". ואפילו אם כולם אומרים עליך ש"יש לך ידיים טובות", כל עבודה הכוללת מגע עם מערכות החשמל בבית - מחייבת מעורבות של חשמלאי מוסמך.

מבחינתנו, הבטיחות שלך ושל בני המשפחה שלך הם ערך עליון ולכן חשוב לנו להבהיר, כי הסכנה בעבודה חובבנית על מערכות החשמל מייצרת סכנה כפולה: האחת, סכנת התחשמלות ברורה ומיידית וחשש לחיי האדם שמנסה לבצע את עבודות החשמל ללא ההכשרה וההסמכה המתאימה.

 והשנייה – הסכנה שבטווח הרחוק: בעוד שבוע, חודש, או שנה, עבודה לא מקצועית על מערכת החשמל תגרום לקצר ושריפה בדירה וחיי בני המשפחה המתגוררים בה יהיו על הכף.

למה חשוב לבצע עבודות חשמל רק עם חשמלאי מוסמך באשקלון?

אנחנו מציעים כי לכל עבודת חשמל, החל מהתקנת מערכות, תיקון תקלות ובדיקות חשמל, תזמינו חשמלאי מוסמך באשקלון ותדרשו לראות את התעודות המתאימות שמנפיק משרד התמ"ת לחשמלאים שעברו בהצלחה את קורס חשמלאים מורשים.

יש לכם תקלה בחשמל שמצריכה תיקון? רוצים להתקין מכשיר חשמלי חדש? צריכים להוסיף נקודת חשמל? התקשרו אלינו ונשמח להעניק לכם ייעוץ טלפוני ללא עלות ו/או לתאם עבורכם הגעת חשמלאי מוסמך ומנוסה.

חשמלאי באשקלון מוסמך לעבודות חשמל


חשמלאי באשקלון מוסמך לעבודות חשמל בבתים פרטיים ובמבנים ציבוריים

בין מגוון העבודות שמבצע חשמלאי מוסמך באשקלון:

  • פיצול והוספה של נקודת חשמל – במקום שתשתמשו באינספור מפצלים ותסבלו מכבלים מאריכים שמסתובבים ברחבי הבית, פשוט הזמינו חשמלאי באשקלון שיתקין עבורכם מערכת חשמלית שמתאימה לצרכים שלכם בכל חדרי הבית.
  • תיקון תקלות חשמל נקודתיות SOS – אצלנו תקבלו שירות זמין בכל שעה לתיקון מגוון תקלות במקצועיות ובמהירות.
  • התקנת דודי שמש ומערכות חשמל סולאריות – היכנסו גם אתם למהפכה הסולארית ותתחילו לרתום את השמש החמה והקופחת שלנו לייצור חשמל ועל הדרך גם הכנסה פסיבית.
  • כן, כן, גם על הגג שלכם תוכלו להתקין מערכת חשמל סולארית שתייצר עבורכם כסף לאורך כל ימות השנה. מלבד החיסכון האנרגטי והתרומה למלחמה בהתחממות הגלובאלית, אתם זוכים לנצל את הנכס הנדל"ני שלכם פעמיים – גם את שטח הדירה ( לטובת מגורים כמובן) וגם את שטח הגג, לטובת התקנת חווה סולארית שתניב לכם כסף.
  • רוצים לשמוע עוד על התקנת מערכות סולאריות וניצול השמש באשקלון גם לרווח כספי ? התקשרו אלינו עוד היום, ונשמח להעניק לכם ייעוץ טלפוני חינם וללא עלות.

 החשמלאים שלנו מוסמכים לבצע את כל עבודות החשמל גם ללקוחות פרטיים וגם עבור מוסדות ציבור ובתי עסק. בין העבודות השונות שמבצעים החשמלאים שלנו במקצועיות וביעילות גם התקנת לוחות חשמל.

על פי החוק, יש לנקוט באמצעי זהירות בכל התקנת לוח חשמל כאשר אחד האמצעים המרכזיים הם הארקה.

להארקה יש תפקיד חיוני בשמירה על בטיחות בני הבית, מפני סכנות העלולות להתרחש כתוצאה מתקלה במערכת החשמל. בוודאי שמעתם את המונח הזה לא פעם ולא פעמיים, אך מה פירוש המילה הארקה וכיצד שיטה זו מסייעת כאמצעי מיגון?


בין מגוון העבודות שמבצע חשמלאי מוסמך באשקלון:

הארקה ומטרותיה

הארקה היא חיבור בין מכשיר חשמלי לקרקע, במטרה להוביל את הזרם החשמלי דרך חיבור זה כדי למנוע סגירת מעגלים חשמליים עם מכשירים אחרים במקרה של תקלה בחשמל.

בהגדרתה המדעית, הארקה היא חיבור חשמלי בין גוף מוליך לבין כדור הארץ. כתוצאה מחיבור זה הגוף המוארק יהיה באותו פוטנציאל חשמלי של כדור הארץ ( באותו אזור בו התבצעה ההארקה) – והזרם החשמלי יזרום דרך אותה הארקה מלאכותית אל האדמה במקום דרך שאר הגופים בסביבה.

"הארקה" בארמית פירושה – הארץ, וזהו גם מקור המונח שמשמעותו "חיבור לארץ".

 על פי תקנות החשמל, בכל בית חייב להתקין הארקה. חיבור זה נעשה באופן יזום כדי לאפשר שחרור של מטען חשמלי עודף לתוך הקרקע וכך למנוע התחשמלות.

אם אתם חשים בזרם כאשר אתם מפעילים את אחד ממכשירי החשמל בבית, או שיש ניצוצות בכל ניסיון לחבר מכשיר לאחד השקעים, ייתכן ומדובר בבעיה בהארקה ואז חשוב לפתור זאת מוקדם ככל האפשר.

מטרות ההארקה

הגנה מפני היווצרות מקרים של זרמי יתר. ההארקה יוצרת מה שנקרא לולאת התקלה, זהו מסלול של התנגדות חשמלית נמוכה לזרם קצר שמבטיח ניתוק אוטומטי של מעגל שיש בו תקלה.

מניעה של מקרי עליית מתח רגעי והפרשי פוטנציאלים חשמליים בין חלקים מתכתיים בטווחי זמן קצרים מעל הערכים הבטיחותיים הקבועים בחוק.

הגנה מפני סערות ובעיקר ברקים. הארקה סוגרת מעגל לזרם החשמלי שיוצר הברק עם מוליכות טובה בין מערכת של קולטי ברקים לבין מערכת ההארקה.

הגנה על ציוד דיגיטלי רגיש – ההארקה נועדה גם להגן על מעגלים אלקטרוניים רגישים. התקנת פסי הארקה מיוחדים בתוך הציוד האלקטרוני יוצרים נקודת ייחוס בעלת פופטנציאל חשמלי קבוע.


הארקה לא תקינה

כאשר אין חיבור תקין של הארקה או שהיא אינה עובדת כמצופה, יש להזמין חשמלאי מוסמך ובעל ניסיון. חפשו באינטרנט או בקרב מכרים חשמלאי בנתיבות, חשמלאי בבאר שבע, חשמלאי באשקלון וכן הלאה על פי אזור מגוריכם, כדי לאתר איש מקצוע מומלץ ומיומן שיוכל להגיע אליכם בהקדם ולפתור את הבעיה.

טיפול בהארקה לקויה חייב להיעשות בהקדם, כדי למנוע נזקים וסכנת חיים, אך עבודה כזו יכולה להתבצע אך ורק על ידי חשמלאי מוסמך.


חשמלאי מוסמך נמצא בשבילכם גם במעבר דירה

בדיקת הארקה

בעיקרון, בכל מקום מרכזי כמו מבנה או בניין משרדים, צריך להיות תרשים חשמלי מעודכן המציין את מיקום לוח החשמל ומתי נערכה הביקורת האחרונה. בכל התקנה של לוח חדש, יש לבצע בדיקה של הלוח לפני ההפעלה הראשונה, כדי לוודא שהוא עומד בתקנות החוק ולאחר מכן יש להקפיד על תחזוקה קבועה ולדאוג לתיקונים במידת הצורך.

מתי כדאי להזמין חשמלאי לבדיקת ההארקה במרחב הפרטי?

כאשר מדובר בבית פרטי או דירת מגורים, כדאי להזמין חשמלאי מוסמך לבצע בדיקת תקינות של לוח החשמל וההארקה בכל אחד מן המקרים הבאים:

● מעבר דירה (בין אם מדובר בדירה חדשה או דירה ישנה).

● כשחשים בזרם כאשר נוגעים במכשיר חשמלי.

● כשמבצעים תיקונים במערכת האינסטלציה.

● לאחר שמבצעים שיפוצים נרחבים בבית שעלולים לפגוע בתשתית החשמל.

 

חשמלאי מוסמך נמצא בשבילכם גם במעבר דירה

אחת הפעמים שבהם חשוב להזמין חשמלאי מוסמך לביצוע הארקה היא בעת כניסה לבית חדש. באותה העת שאתם מזמינים חשמלאי לביצוע ההארקה, כדאי שתוודאו אתו מספר פרטים נוספים אודות מערכות החשמל בבית.

עוד לפני שאתם עוברים לבית החדש ולמעשה עוד לפני שהתחלתם לבנות, חשוב להיעזר בשירותיו של חשמלאי מוסמך לצורך החתימות הרלוונטיות על טופס 2 שתקבלו מהעירייה כחלק מהבקשה להיתר בניה – רק לאחר מכן חברת החשמל תוכל לספק לכם חשמל לבית. לאחר מכן תוכלו להיעזר באיש המקצוע הנבחר שלכם לקראת הזמנת החיבור לחשמל. בשלב הזה תידרש תוכנית בניה של הבית שבה יפורטו מספר החיבורים הנדרשים לחשמל.

בשלב הבא אתם צריכים לוודא ולסגור את סוגיית התשלום לחברת החשמל והחיבור למערכת אספקת החשמל. לפני שתעבירו תשלום מקדמי, חברת החשמל לא תחבר אתכם למערכת הובלת החשמל. ייתכן ויהיה צורך בביצוע שינויים בהתאם לדרישות חברת החשמל, וכאן תוכלו להיעזר בחשמלאי שעבדתם איתו וליווה אתכם בתהליך בניית הבית.

לאחר שמסתיים שלב התכנון תוכלו לתאם תאריך לתחילת אספקת החשמל. ( בשלב זה תצטרכו להעביר תשלום נוסף לחברת החשמל ( וזה יתבצע עד חודשיים מיום תשלום המקדמה).

עכשיו חברת החשמל תבצע את החיבור של השטח שלכם לחשמל ותוכלו להתחיל בבניית הבית. אספקה זו של חשמל אמורה לאפשר את תהליך עבודות הבנייה. את החיבור הסופי של הנכס לחשמל תוכלו לקבל לאחר הגשה ואישור של טופס 4.

מה זה טופס 4 ואיך הוא קשור לחיבור הבית שלכם לחשמל?

חיבור הבית לחשמל לאחר גמר הבנייה באופן סופי יתבצע רק לאחר שיסתיימו כל עבודות הבניה. במועד זה, תוכלו להגיש בקשה נוספת לוועדת התכנון והבנייה המקומית וזו תערוך את כל הבדיקות מטעמה ותאשר את אספקת החשמל למבנה.

לצורך חיבור הבית לחשמל לאחר אישור טופס 4, חשמלאי מורשה יציג את תוכניות מערכת החשמל וחברת החשמל תבצע את הבדיקה הסופית לפני החיבור. באם זו תמצא ליקויים, יהיה צורך בתיקונם לפני החיבור הסופי לחשמל. משלב החיבור הסופי תשלמו פחות בעבור צריכת החשמל הביתית.

ונחזור לדיון בנושא ההארקה. אחרי שהבנו שמדובר במהלך חשוב וחיוני לשמירה על ביטחוננו וביטחון הנכס שלנו, נותר הדיון בעלויות הביצוע.

אחת הפעמים שבהם חשוב להזמין חשמלאי מוסמך

כמה זה יעלה לכם?

טווח המחירים נע בין מאות לאלפי שקלים והוא תלוי במספר גורמים, כגון: האם מדובר בביקור של חשמלאי מוסמך לשם בדיקת תקינות הלוח או בהתקנת הארקה? מה גודל הבית? האם זהו בית ישן או חדש? האם יש צורך בהתקנת הארקה בבית אחד או בכל המבנה?

כך או כך, עם הארקה לקויה לא משחקים. אם תרצו, תוכלו לבקש חוות דעת ממספר אנשי מקצוע ולהשוות בין הצעות המחיר, אך אל תשאירו את המצב ללא טיפול למשך זמן רב ואל תתפשרו על פחות מחשמלאי מוסמך ובעל ניסיון בעבודות חשמל בלוחות ביתיים.

היום יש לנו כלקוחות גישה לאלפי אנשי מקצוע בלחיצת כפתור – שיפוצניקים, אינסטלטורים וגם חשמלאים. כשאתם בוחרים את איש המקצוע שלכם, חשוב שתתעקשו על מספר נושאים:

בחרו בחשמלאי קרוב אליכם גיאוגרפית. כך הסיכוי שהוא יגבה יהיה פחות יקר. יתרה מכך, חשמלאי שגר באזורכם, מכיר לעומק תקלות חשמל שכיחות באזור, אם זה בגלל תקלות שוטפות באספקת החשמל האזורית, תשתיות חשמל ישנות או תנאי מזג אוויר בעייתיים.

כפי שכבר הדגשנו בתחילת המאמר לכל אורכו – תבחרו תמיד רק בחשמלאי מנוסה ומוסמך על ידי משרד התמ"ת. אל תתביישו לבקש לראות תעודות – הביטחון שלכם ושל משפחתכם נמצא בידיו.

התקשרו אלינו ונשמח לייעץ לכם בכל שאלה ו/ או בירור בנוגע להעסקה של חשמלאי ונשמח להמליץ לכם על אנשי מקצוע מנוסים ומוסמכים שגרים בקרבתכם.