קניית גנרטורים, למי זה משתלם?


1 דקות קריאה

לשכור גנרטור יכול לספק פתרון פרקטי וחסכוני בלא מעט מקרים. אבל גם יש מקרים שלא, כמו שתוכלו ללמוד בשורות הבאות.

השקעה שמחזירה את עצמה

הגנרטור הינו מכשיר המייצר אנרגיית חשמל ללא חיבור לקו מתח. הודות לכך, הוא משמש לא מעט עסקים, מפעלים וחברות אשר זקוקים לאנרגית חשמל לביצוע עבודות כגון קידוחים, חציבות, עבודות עפר (מחפשים להרחיב בנושא?), וכיוצא בזה באמצעות כלים שונים כגון רתכות (להרחבת הקריאה על רתכות), מדחסים וכן הלאה.

במקרים אלו אין ספק כי הצרכים והשימוש הרב מצדיקים בחירה בגנרטורים למכירה(איך קונים גנרטור? לחץ להרחבת הקריאה), שכן ההשקעה החד- פעמית שאינה בהכרח זולה, תחזיר את עצמה בעתיד לבוא, הודות לשימוש הרב וליכולת לבצע מגוון רחב של עבודות. אך מה קורה במקרים בהם מדובר על שימוש חד פעמי או לא מספיק תדיר?

כל אחד יכול

אם אתם אינכם זקוקים לגנרטור באופן תדיר, ואינכם מעוניינים להשקיע בכך סכומים שלא לצורך, תוכלו עדיין למצוא פתרון בדמותם של גנרטורים להשכרה. (מעוניין בפרטים נוספים על בחירת הגנרטור המתאים).

החיים המודרניים הביאו לעלייה ניכרת בכמות האנשים שפונים להשכרת גנרטורים למגוון רחב של שימושים, כמו אלו שלפניכם.

נקודת התחלה

אמנם טענו מעלה כי לבתי עסק ומפעלים מומלץ יותר לרכוש גנרטור בהשקעה חד פעמית שתחזיר את עצמה עם הזמן, יש עדיין מקום לסייגים. לא כל עסק הינו עסק גדול ומבוסס, לא כל עסק בתחילת דרכו יודע מה תהיה מידת הצורך והשימוש בגנרטורים, ויתרה מכך לא לכל עסק בתחילת דרכו יש את התקציב הנחוץ לרכישת גנרטורים חדשים. לכן, אופציית ההשכרה נותרת פתוחה גם בפני המגזר העסקי.

לביית את הטבע

עוד שימוש פופולארי לגנרטורים מושכרים הוא בקרב מטיילים וחובבי הקמפינגים למיניהם, שעדיין רוצים להמשיך וליהנות מנוחות מרבית בעת השהייה בחיק הטבע. הודות לגנרטור ניתן לעשות שימוש בכלים חשמליים, להפעיל תאורה, לשמוע מוזיקה וכן הלאה והכל תחת כיפת השמיים.

סיבה למסיבה

עוד שימוש נפוץ שמצדיק השכרת גנרטורים הוא לאירועים פרטיים הנחגגים בחצרות, ביערות, בחופים ובמקומות פתוחים נוספים. כמו בטיולי הטבע, גם כאן משמשים הגנרטורים כמקור כוח להפעלת תאורה, השמעת מוזיקה, קירור האוכל והשתייה וכיוצא בזה. עם זאת, מאחר ולרוב מדובר על כמויות גדולות יותר של אנשים, ומכאן כמות גבוהה יותר של תאורה, הגברה וכן הלאה מומלץ לשכור גנרטור מותאם למכשירים שבשימוש (צרכני החשמל).

טיפ אחרון לפני שנפרדים

גם אם אתם שוכרים גנרטור וגם אם החלטתם לרכוש אחד, חשוב שתעמדו מראש על הצרכים שלכם על מנת שתמצאו את הגנרטור שהולם אותם. אחרת ההשקעה שלכם, קטנה או גדולה ככל שתהיה, תהיה לחינם.

באתר המדחס תמצאו מידע מקצועי ואמין שיסייע לכם בתהליך הבחירה של גנרטורים, כמו גם של מכונות ריתוך ( מעבר לעוד מידע בתחום) , מדחסים ועוד מגוון רחב של כלי עבודה חשמליים.


סוגי גנרטורים להשכרה ומכירה

  • השכרת גנרטור נגרר.
  • השכרת גנרטור לחירום.
  • השכרת גנרטורים מושתקים – רמות השתקה של 65 -72DBA ממרחק של 7 מטר.
  • ציוד נלווה – מכלי סולר חיצוניים, לוחות חלוקת חשמל (רובוטים), כבלי חשמל, מפסקים ועוד.

גנרטור מושתק

חברת אלרם מחזיקה בצי גנרטורים מושתקים ברמות השתקה של 65 -72DBA ממרחק של 7 מטר, כמו כן מבצעת החברה תכנון וביצוע התקנות בחדרים אקוסטיים. גנרטורים אלו מציעים פעולה שקטה ואיכותית, אשר חוסכים מהסובבים את הרעש הקבוע והמתמשך אותו מפיקים הגנרטורים הרגילים והמוכרים.

הרעש הסביבתי שמפיקים הגנרטורים הסטנדרטיים אינו מתאים למקומות ציבוריים כמו מרכזי קניות או קניונים ועשויים ליצור מטרד של ממש גם באירועים פרטיים במקומות פתוחים. כך נכון גם לגבי אזורי מגורים ובניינים משותפים, כאשר מתעורר צורך ביחידה שתספק חשמל בעוצמה קבועה, מבלי ליצור מטרד סביבתי.
גנרטור מושתק יבטיח שקט מופתי לכל אורך פעולתו, כך שאספקת החשמל המבוקשת תתבצע ללא תקלות ומבלי שתורגש, בכל מקום. למעשה, הגנרטורים המושתקים מבית אלרם מיועדים לעבודה בכל מקום הומה אדם או ציבורי, החל בצומת מרומזר, דרך בניין משרדים ועד בית חולים. כל גנרטור המסופק על ידי החברה יזכה כמובן לתחזוקה וליווי צמוד מטעם אנשינו.

גנרטור נייד

חלק גדול מהגנרטורים הניידים של חברת אלרם מוגדרים גם כגנרטורים מושתקים, כך שניתן להציב אותם בכל מקום וליהנות מאספקת חשמל יציבה, ללא רעשי רקע מטרידים. על אף העובדה שמדובר בגנרטורים ניידים וקלים לשינוע, הם מגיעים גם בהספקים גבוהים יחסית ויעניקו מענה מתאים לצריכת חשמל גבוהה, אף לזמן ממושך. את הגנרטורים ניתן לרכוש או לשכור לטווח קצר או ארוך או לאירוע נקודתי. צוות החברה יספק ללקוח את הגנרטור הנייד שיתאים לצרכיו, וילווה אותו מבחינה מקצועית לאורך כל הדרך. אנו מספקים דרך קבע שירותי תדלוק ותחזוקה וכמובן – מענה מקצועי במקרי חירום. לצד שלל גנרטורים ניידים באיכות הגבוהה ביותר, תמצאו גם שלל אביזרים משלימים להפעלה קלה ומדויקת.