השכרת גנרטור הדברים החשובים באמת


1 דקות קריאה

אז החלטתם שאתם מעוניינים בשירות של השכרת גנרטור. ישנם מספר דברים חשובים שעליכם לדעת בטרם תזמינו גנרטור להשכרה לתפעול עצמי.

השכרת גנרטור הפכה בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד ממסיבות או אירועים המתקיימים במקום ללא תשתית חשמל. למי שעושה מסיבות אלה באופן קבוע כדאי כמובן לרכוש גנרטור אך אם מדובר באירועים המתקיימים לעיתים רחוקות עדיף לבחור בשירות של השכרת גנרטור.

השכרת גנרטור אינה יקרה ומדובר על הוצאה כספית של כמה מאות שקלים בודדות. במאמר זה נסביר את הנקודות מהן כדאי להיזהר בעת השכרת גנרטור

השכרת גנרטור מחברה אמינה

חשוב מאוד כי תבחרו חברה אמינה העוסקת בהשכרת גנרטורים מזה שנים רבות. תחום השכרת הגנרטורים מצריך ניסיון רב והבנה בתחזוקת הגנרטורים על מנת שלא יהיו בהם תקלות. הגנרטור המורכב ממנוע המופעל בדרך כלל באמצעות בנזין זקוק לתחזוקה שוטפת הכוללת החלפת שמנים ופילטרים ממש כמו הרכב שלכם. בדקו האם החברה המציעה לכם השכרת גנרטור עורכת תחזוקה שוטפת לגנרטורים ונותנת לכם גנרטור מטופל ותקין

האם יש ברשות החברה גנרטור גיבוי למקרה של תקלה טכנית ? לא הייתם רוצים שיהרס לכם האירוע בגלל שהגנרטור הפסיק לעבוד ובטח שאין למי שהשכיר לכם את הגנרטור לפחות אחד גיבוי במחסן למקרה זה.

השכרת גנרטור הוראות בטיחות

חשוב מאוד כי בעת השכרת הגנרטור יסבירו לכם בצורה מפורטת וברורה כיצד להפעיל את הגנרטור וכיצד לשמור על הוראות הבטיחות למניעת תאונה. כדאי שתדעו למשל שאסור לתדלק גנרטור מונע בשום פנים ואופן ! דבר שעלול לגרום לשריפת הגנרטור ולתאונה מצערת שתגרום נזק בלתי הפיך לגנרטור ואף לפגוע באנשים.

השכרת גנרטור שירות טכני קרוב

מומלץ לשכור גנרטור מחברה המספקת שירות של תמיכה טכנית קרובה למקום האירוע שלכם. למשל אם אתם עורכים אירוע בקיסריה לא הייתם רוצים לנסוע לתל אביב על מנת להחליף את הגנרטור במקרה של תקלה טכנית. חשוב לדעת בנקודה זו כי חברה המתמחה בהשכרת גנרטורים תעמיד לרשותכם שירות תמיכה טלפונית גם בשישי שבת שכן רוב האירועים מתקיימים בסופי השבוע ולא הייתם רוצים שלא יהיה לכם עם מי לדבר

השכרת גנרטור לא רק המחיר קובע

מחירים רבים ומפוקפקים מסתובבים באינטרנט בשנים האחרונות אך חשוב שתדעו שבמקרים רבים המחיר הזול יכול לגרור עימו מוצר גרוע עם שירות גרוע. ותזכרו תמיד את המשפט הידוע "קמצן משלם פעמיים" השכירו גנרטור ממקום אמין ומקצועי המחזיק גנרטורים להשכרה איכותיים ואמינים בשביל הבדל של כמה שקלים לא שווה להרוס אירוע !