השכרת גנרטורים – שאלות נפוצות


1 דקות קריאה

איזה גנרטור כדאי להשכיר למסיבה

מסיבות בשטח פתוח או בחוף הים דורשות גנרטורים להפעלת ציוד ההגברה, ציוד הקריוקי, תאורה וציוד לחימום או קירור מזון. לקראת האירוע כדאי יהיה לפנות לכמה חברות שמספקות גנרטורים ולבצע השוואת מחירים. במעמד השכרת הגנרטור חשוב להציג בפני היועץ המקצועי את הצרכים של המשתמשים והציפיות מהמכשיר. בכדי לצמצם בעלויות כדאי לבחור גנרטורים חסכוניים בצריכת הדלק. מכשירים שפועלים באמצעות סולר יוכלו לספק תפוקת עבודה גבוה לזמן ארוך תוך שימוש בכמות קטנה של סולר.

איך מתקנים גנרטור מושכר

השכרת גנרטורים מחייבת את החברה לספק מכשירים תקינים עם מכלי דלק מלאים. במעמד השכרת הגנרטור מספק הצוות המקצועי הדרכת תפעול נכון ללקוחות ומסביר כיצד למלא את מכל הדלק וכיצד להתמודד עם תקלות פשוטות. על אף ההדרכה, הצוות המקצועי מבקש את הלקוחות לא לנסות להתמודד בעצמם עם תקלות וליצור קשר מיידי עם החברה. כל גנרטור שעוזב את החברה עובר בדיקות מקיפות, במקרים בהם בכל זאת מתגלה תקלה ימצא הצוות המקצועי פתרון מתאים בהקדם.

איזה גנרטור מתאים לכל אירוע

לקראת כל אירוע חשוב לבחון אלו גנרטורים יוכלו לספק לאירוע את העצמה הדרושה. חשוב להגדיר מראש את שעות הפעולה הדרושות ולהכין בהתאם מכלים של סולר ובנזין. בעלי אירועים שזקוקים לעבודה ממושכת של מעל 10 שעות רצופות זקוקים לגנרטורים עם מכל דלק גדול. הבחירה בגנרטור עם מכל דלק גדול פוטרת את מארגני האירוע מדאגות או מילוי תכוף של המכל. במקרים בהם מארגני האירוע מביאים בעצמם את הגנרטור לשטח חשוב לבחור אותו בהתאם לגודל תא המטען של הרכב.

מתי צריך מייצב מתח חשמלי

מייצב המתח שומר על מתח יציב לאורך כל זמן השימוש. תנודות בהספקת המתח החשמלי עלולות לגרום לשיבושים בפעולת המכשיר או שרפת מכשירים עדינים. מחשבים ניידים נמצאים בסכנה במקרים בהם המתח החשמלי לא יציב. אל גנרטורים ללא מייצב מתח חשמלי לא כדאי לחבר מחשבים ניידים וציוד אלקטרוני עדין. חשוב לציין כי מעטים הם המקרים בהם מוצעים גנרטורים למכירה או השכרה ללא מייצב מתח חשמלי.