אקוסטיקה לגנרטורים


1 דקות קריאה

אחד הנושאים המעסיקים מפעלים, בתי דפוס ותעשיינים מהתחומים השונים המבקשים לרכוש גנרטורים לשימוש נרחב או גיבוי למערכת החשמל, הוא נושא הרעש. ואכן, ישנם סוגים רבים של גנרטורים המשמשים למטרה זו ולמטרות אחרות, יחד עם זאת, הפתרונות של אקוסטיקה לגנרטורים אינם כה נפוצים, ובכדי לבצע אקוסטיקה לגנרטורים יש צורך בפנייה אל חברות המתמחות בביצוע אקוסטיקה לגנרטורים להשתקתם באופן האופטימאלי.


אורקל תעשיות ומיכון, הנה חברה המייצרת ומפתחת חופות אקוסטיות בהתאמה אישית לגנרטורים, המאפשרות השתקה של בין 80 ל 40 DBA מעוצמת הרעש הנפלט מהגנרטורים. השתקה אקוסטית באמצעות חופות אלו, מספקות את הצורך הדרישה של מרבית המפעלים והיצרנים, ומאפשרת עבודה עם הגנרטורים בתנאים נוחים.


התאמה של חופות לגנרטורים
תהליך ביצוע אקוסטיקה לגנרטורים מתחיל בהתאמה של החופות לגנרטור. לכאורה, ניתן יהיה לבחון באם קיימות חופות אקוסטיות לגנרטור אותו רכשנו, שכן עבור מרבית מהסוגים הנפוצים של הגנרטורים קיימות חופות אקוסטיות אשר תוכננו בעבר, בכך נוכל לחסוך את עלויות התכנון וההתאמה האישית. למעשה, בעת רכישה של גנרטור, מוטב לבחון תחילה אצל אורקל באם קיימת עבור הגנרטור הנבחר חופה אקוסטית, ולהתאים את הרכישה למצאי, כך ניתן יהיה להיות בטוחים כי נוכל לבצע אקוסטיקה לגנרטורים אותם נבקש לרכוש. למעשה, מוטב להתייעץ עם הצוות המקצועי של אורקל לפני רכישה של גנרטורים, בכדי לוודא התאמתו לצרכינו, ובכדי לבחון את נושא ההשתקה האקוסטית.


במידה וברשותנו גנרטור אשר אינו סטנדרטי, ולא בוצעה עבור סוג זה של גנרטורים בעבר אקוסטיקה לגנרטורים, אין בכך בכדי לקבוע כי לא ניתן לבצע עבורו חופות אקוסטיות בכדי להקל על עוצמת הרעש הנפלטת ממנו. בכל מקרה כמעט, ועבור מרבית סוגי הגנרטורים ניתן לייצר חופות אקוסטיות בהתאמה אישית, ולבצע אקוסטיקה לגנרטורים בכדי להפחית את עוצמת הרעש משמעותית. אורקל תעשיות, מבצעת התאמה אישית של חופות אקוסטיות לגנרטורים מכל סוג, ומאפשרת אקוסטיקה לגנרטורים שברשותכם, באיכות ובגימור מושלם ועמיד לאורך שנים.


התחומים הדורשים אקוסטיקה לגנרטורים
למעשה, כמעט בכל תחום בו נדרש גנרטור, בין אם זה משמש כגיבוי או כמקור כוח ראשי, יש צורך בביצוע אקוסטיקה לגנרטורים. בתי חולים, מפעילים מערכות גיבוי שלמות המבוססות גנרטורים למערכות מצילות חיים ומערכות החייאה שונות, אלו דורשים ביצוע השתקה אקוסטית לגנרטורים שברשותם. כמו כן, ישנם ענפים רבים נוספים בתעשייה המשתמשים בגנרטורים כמקור כוח ראשי או כמקור גיבוי, בתחומים כגון בתי דפוס, תעשיית המתכת והזיווד, תעשיית הרכב ועוד.


חשוב לוודא, כי כאשר אתם רוכשים חופות אקוסטיות המותקנות לצורך ביצוע אקוסטיקה לגנרטורים, יהיו אלו צבועות בחומרים עמידים בפני פגעי מזג האוויר ולאורך זמן, בכדי לוודא כי אלו ישמרו את צבעם ואת מופעם לאורך שנים ארוכות של שימוש. חופות אקוסטיות מבית אורקל, מצופים צבעי מגן איכותיים ועמידים בתנאי מזג אוויר קשים.